Zadzwoń do nas: +48 666 666

Kontakt

Co to jest e-commerce? Słyszymy tak wiele słów "e" dziś; e-mail, e-book, e-handel i więcej. "E" oznacza electronic.E-handel prowadzony jest przez Internet, electronically.This może odnosić się do biznesu do transakcji biznesowych, orpurchases konsumentom w Internecie. W przypadku zakupu towarów stronie internetowej FROMA, bierzesz udział w e-commerce. Jeśli sellgoods w Internecie, jest to również e-commerce. E-commerce może alsoapply do usług, które są sprzedawane lub wymienianych w Internecie. Możesz zapłacić za towary i usługi w Internecie z kartą kredytową, z kontroli elektronicznej lub wcześniej ustalone onlineaccount takich jak Paypal. Są one nazywane kont "cybercash". Podczas korzystania z tych kont cybernetycznych, themoney jest przekazywana z konta do innego withoutreleasing lub ujawniania jakichkolwiek danych osobowych takichjak numerów kart kredytowych i kont bankowych.
Ta dodatkowa ochrona doprowadził wielu ludzi do czuć się bardziej securewith e-commerce i "transakcje zabezpieczone". Ustawa FederalElectronic Podpisy w 2000 zestaw standardów forcontracts i form, które są podpisane elektronicznie. Theinternet stworzył zupełnie nowy świat, w którym nowa lawswould mają być utworzone. Nowe przepisy zmniejszyły problem internetowym purchaseand e-commerce. Sprzedaż detaliczna była ponad 7 milionów dolarów bythe koniec 1990 roku. Zaletą e-commerce jest to, że canpurchase rzeczy i odbierać je bez wchodzenia do storeand walczących tłumów. Nie ma potrzeby, nawet ubieranie się.
Inne commerce w Internecie także handlu zapasów, purchasesof biletów lotniczych, oraz artykułów spożywczych i inauctions uczestnictwa. Każdy słyszał o ebay.com. Miliony peopleevery dzień udziału w aukcji eBay. Ludzie mogą doresearch rynków internetowych i łatwo znaleźć najlepszy realizują transakcje na ich produktu bez zdobyciem. Ponadto topurchasing, ludzie mogą założyć własną e-commerce storeseasily. Jeśli masz produkt, chcą sprzedać hobby takiego asneedlework, lub jeśli masz do zaoferowania usługi, możesz reacha znacznie większy tłum, otwierając sklep internetowy. E-mail, faksy, telekonferencje i telefon lub onlinebanking są wszystkie formy e-commerce również. Formularze te havemostly już dłużej, ale wszystkie one są nadal częścią ciebie-commerce branży. Coraz więcej ludzi decyduje się na takingadvantage i opłacania rachunków, receivestatements i więcej.
Obok, że nasze życie łatwiejszym, wygląda na to e-commerce jest tu zatrzymać!

Twoje imię (wymagane)

Twój email (wymagany)

Temat

Treść wiadomości